KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11654084

nr 1165 4084

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Blandteknik, Signerad och daterad -44, "I trädgården". Bladets mått: 14x10

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 26 februari 2018
kl 18:52:03

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg